Düğün Günü için Gelinlere Küçük İp Uçları

Düğün Fotoğrafçısı Selçuk İnci Photography

Bu yazımda size bana göre iki önemli tüyoyu sizinle paylaşmak istedim.

Birincisi ve bana göre en önemlisi düğün gününüzde sizi hazırlık aşamasından ta ki günün sonuna kadar yanınızdan hiç ayrılmayacak, yardımınıza yetişecek, eteklerinizi toparlayacak bir nedimenizin olması. İnanın bana hayat kurtaran bir olaydır 🙂 Malum her hayırlı işe şeytan karışır derler. Bu sizin en güzel ve en mutlu gününüz olacağı için strese girmemek, kafanızı olur olmadık hiçbir şeye takmamak ve tabi ki en önemlisi de yüzünüzün gülümsemesinin eksil memesidir.

Nedimeniz sizin yüzünüzün hep gülmesi için, olası sorunları hızlıca çözecek size pozitif enerji vermesi önemli. Nedime olarak düşüneceğiniz kişiler, ablanız, kardeşiniz, kuzenleriniz, yada çok yakın bir arkadaşınız olabilir.

İkinci tüyo ise babet olacak. Gelinliklerin ağırlığını tahmin etmek çokta zor olmasa gerek, böylesi ağır bir gelinliği üzerinizde taşıyıp, birde upuzun bir duvak taşıdığınız bu özel gününüz de, topuklu ayakkabı ile ne kadar dayanabilirsiniz ki? O yüzden yanınızda bir çift babet bulunsun ve her fırsatta onları giyip tüm günün ağırlığını ve yorgunluğunu hafifletmek güzel olmaz mı?

Ben tavsiyelerde bulundum, uyup uymamak size kalmış bir şey 🙂 şahsen güzel ve rahat bir gün geçsin istiyorsanız, nedimenizi ve babetinizi yanınızdan ayırmayın derim.

2 cevaplar
  1. Zeynep
    Zeynep says:

    Çekimleriniz gerçekten çok hoşuma gitti, düğün çekimlerimi size çektirmeyi düşünüyorum, ayrıca nedime konusunda da gerçekten çok haklısınız.

    Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*